05723061-9E62-4453-BA2C-4B7AF34E2F29
Авторський метод Всеволода Зеленіна

Пірати Силіконової долини
(2 частина розбору)

29 червня в 19:00 (UTC+3)

У першій частині ми почали досліджувати бізнес-процеси Apple і Microsoft.

Тепер ми заглибимося в деталі цих процесів, аналізуючи, які методології та інструменти вони використовували для оптимізації та покращення своєї діяльності.

Які аспекти бізнес-моделювання виявились найуспішнішими і як їх можна застосувати в сучасних умовах?

Ми продовжимо обговорювати ключові аспекти масштабування бізнесу, звертаючи увагу на конкретні кроки та стратегії, які дозволили Apple та Microsoft вирости зі стартапів у світових гігантів.

Як компанії справлялися з викликами та бар’єрами на шляху масштабування? Які уроки можна отримати з їхніх підходів до розширення бізнесу?

Продовжимо аналіз, які саме помилки були найбільш критичними, як їх можна було уникнути і які уроки з них можна отримати.

Як ці помилки вплинули розвиток компаній і як вони справлялися з наслідками?

Готуйтеся до вечора, повного відкриттів, натхнення та захоплюючих дискусій! Чекаємо Вас з нетерпінням!

– Або по запрошенню дійсного учаснику “KinoCoaching Club”.


– Або придбавши будь-який запис КіноКоучінга в магазині https://shop.kinocoaching.com, після перегляду якого Ви зрозумієте, чи підходить вам такий формат і чи готові Ви до обговорення разом з нами, якщо так, то разом із записом у листі буде анкета – заявка на вступ до “KinoCoaching Club”.

Звертаємо вашу увагу, КіноКоучинг - міжнародний проект і проводиться однією з офіційних мов ООН, зрозумілою для участників сеансів

ПРИКЛАД СЕАНСУ КІНОКОУЧИНГУ “ЗАСНОВНИК“

Найчастіші запитання

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Днів
Годин
Хвилин
Секунд

ВЕДУЧИЙ І ЗАСНОВНИК КІНОКОУЧИНГУ

Всеволод Зеленін

Тренер міжнародної категорії, коуч перших осіб, Certified trainer NLP (Erickson University International; META International Inc.), Certified coach International academy transformational coaching and leadership, Accredited Master-trainer International Coaches Union (ICU), керівник Real Coaches Group.

• PhD, професор кафедри політичної психології та міжнародних відносин Українського Державного Університету ім. М.П. Драгоманова

• Заслужений працівник освіти України

• Досвід коучингу, бізнес консалтингу та проведення тренінгів у США, Канаді, Ізраїлі, країнах ЄС, Азії та СНД з 1996 року

ВІДГУКИ УЧАСТНИКІВ КІНОКОУЧИНГУ

ВІДГУКИ УЧАСТНИКІВ КІНОКОУЧИНГУ

Контактний телефон менеджера:📞 +380964650181
Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах: